kemperiu irengimas ir gamyba

UAB AUTOGEMA

KEMPERIAI

Kemperių įrengimas, pakeliamų stogų montavimas, ištraukiamų virtuvių (SlidePods) gamyba, kemperių dalys, priedai ir aksesuarai

Jei mėgstate keliauti ir svarstote, ar verta įsigyti naują kemperį - kreipkitės į mus. Mūsų komanda ne tik suteiks visą norimą informaciją, bet ir kartu su Jumis aptars Jūsų poreikius ir ras geriausią sprendimą. Mes galime pasiūlyti konkurencingą kemperių kainą, atitinkančią Jūsų biudžetą.
Gaminame tiek itin prabangius, tiek ekonominės klasės kemperius. Mikroautobusų perdarymas į kemperius gali būti atliekamas iš naujų ir naudotų automobilių. Klientas pats gali pasirinkti norimą įmontuoti įrangą, interjero medžiagas bei audinius, sau patrauklų ir jaukų dizainą.
Mes pasirūpinsime, kad Jūsų kemperis būtų patogus ir turėtumėte visą reikiamą įrangą, užtikrinančią komfortą kelionės metu.
AutoGEMA yra oficialus Reimo įrangos ir aksesuarų pardavėjas Lietuvoje. Norintiems atsinaujinti kemperio įrangą, dalis, aksesuarus - mielai padėsime Jums su prekių užsakymu ir tiekimu iš Reimo katalogo internete www.reimo.com. Taikome nuolaidas. Taip pat esame sertifikuotas vokiečių įmonės REIMO gamintojas, galintis profesionaliai atlikti šiuos kemperių įrengimo darbus Lietuvoje:
    • Pakeliamų stogų montavimas;
    • Variotech 3000 sėdynių sistemos įrengimas;
    • REIMO virtuvės baldų surinkimas.

GALERIJA